O nas

rzut

O nas

Pensjonat B&B Bike Hostel Garten mieści się w zabytkowym budynku, 150 metrów od trasy rowerowej Odra-Nysa, która łączy Czechy z Morzem Bałtyckim. Obiekt oferuje pokoje z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych.

Pokoje urządzone zostały w jasnych kolorach, a ich podłogi zdobią dywany. W każdym znajduje się biurko, część wypoczynkowa oraz łazienka z prysznicem.

Goście obiektu mogą zrelaksować się i zjeść posiłek w jadalni z kominkiem. W barze przekąskowym można natomiast zamówić kilka dań. Obiekt zapewnia ponadto sprzęt do grillowania.

Obiekt oferuje wypożyczalnię rowerów, kajaków i kijków do nordic walkingu. Do dyspozycji Gości jest również plac zabaw dla dzieci oraz garaż, w którym można przechowywać rowery.

Odległość od autostrady łączącej Wrocław z Berlinem wynosi 10 km. Wśród pobliskich atrakcji wymienić należy piękny Park Mużakowski (18 km), wpisany na Listę światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO. Jest to pierwszy w Polsce obiekt z certyfikatem organizacji Bett + Bike ADFC.